Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny w terminie 14 dni liczone od dnia otrzymania zakupionych towarów.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z tego prawa musicie poinformować mnie o tym.

Można to zrobić na 2 sposoby:

  1. Wypełniony formularz odstąpienia od umowy proszę przesłać na adres email: reklamacje@beautyfox.pl
  2. Wypełniony formularz proszę przesłać pocztą na adres:

Pobierz formularz zwrotu »

W celu zachowania terminu do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam Państwu koszt produktu oraz najtańszy, dostępny w sklepie internetowym koszt wysyłki do kupującego, niezwłocznie, a każdorazowo nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostałam poinformowana o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonam przy użyciu takich samych płatności, jakie zostały użyte w transakcji zakupu, chyba że zgodzili się Państwo na inne rozwiązanie.

Proszę pamiętać, że mogę wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktów lub do czasu dostarczenia dowodu ich wysłania.

Produkty proszę niezwłocznie odesłać, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali mnie Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Termin będzie zachowany, jeśli odeślą Państwo produkty przez upływem terminu 14 dni.

Bezpośrednie koszty odesłania Towaru do mnie ponoszą Państwo. Po Państwa stronie jest tylko odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

Reklamacje

Jeżeli w zakupionych produktach ujawni się wada, mają Państwo prawo do reklamacji.

Od 25 grudnia 2014 roku podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Konsumenta z tytułu prawa do rękojmi za wadę fizyczną i prawną określa ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks Cywilny (dział II Rękojmia za wady).

Reklamację mogą Państwo złożyć na 2 sposoby:

  1. Wypełniony formularz reklamacji proszę przesłać na adres email: reklamacje@beautyfox.pl
  2. Wypełniony formularz proszę przesłać pocztą na adres 

Pobierz formularz reklamacji »

W przypadku wystąpienia wady produktu przysługuje Państwu prawo żądania:

  1. wymiany towaru na nowy
  2. obniżenia ceny
  3. odstąpienia od umowy o ile wada towaru jest istotna.

Powinni Państwo określić żądanie w stosunku do reklamowanego towaru.

 

Ustosunkuje się do Państwa żądań nie później niż w terminie 14 dni. Produkty niezgodne z umową należy niezwłocznie odesłać na adres: Beauty Fox Agnieszka Lisewska, ul. Powstańców 26D/16, 05-091 Ząbki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl